Sąlygos ir nuostatos

Sveiki! Jeigu girdite apie mus pirmą kartą ir jei norėtumėte ko nors paklausti, susisiekite su mumis el.paštu info@linooworld.com ir mes atsakysime į visus iškilusius klausimus.

Šios sąlygos ir nuostatos galioja visiems prekių užsakymams. Pateikdami užsakymą jūs sutinkate su šiomis taisyklėmis ir nuostatomis. Niekas šiose nuostatose nepažeidžia jūsų kaip vartotojo teisių.

linoo yra įmonės Aderlita, UAB prekės ženklas. Kai ką nors perkate iš šios svetainės, pirksite jį iš Aderlita, UAB, sąskaitos faktūros ir kvitai bus iš jų.

Aderlita, UAB įregistruota įmonė Lietuvoje. Įmonės numeris yra 145270072, registruotas adresas yra Vairo g. 8, LT-78140 Šiauliai. PVM registracijos numeris yra LT452700716.

Jei atliksite pirkimą, mes jus kuo greičiau informuosime el.paštu, patvirtindami, kad priėmėme užsakymą, ir pateiksime užsakymo numerį. Po šio patvirtinimo, jei jums reikia daugiau informacijos apie jūsų užsakymą, visada galite su mumis susisiekti el.paštu info@linooworld.com, nurodydami užsakymo numerį, ir mes atsakysime į visus iškilusius klausimus. Mes iš karto informuosime jus el.paštu ar telefonu, jei jūsų užsakytų prekių nėra, jei nustatome produkto ar kainos klaidą, jei negalime gauti autorizacijos iš jūsų kredito kortelės arba negalime įvykdyti užsakymo dėl kitos nenumatytos priežasties.

Gavę užsakymą, prašome patikrinkite, ar užsakymas pagal pateiktą važtaraštį yra baigtas. Jei iškilo problemų dėl jūsų užsakymo, praneškite mums kuo greičiau. Galite visas prekes gražinti dėl bet kokios priežasties, jei jos nėra naudotos ir yra originalioje pakuotėje. Grąžinimas turi būti atliktas per 14 dienų nuo užsakymo gavimo dienos. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip grąžinti prekes, skaitykite mūsų grąžinimo politikoje.

Mes visuomet prižiūrime svetainę, ją tikriname ir tobuliname, bet kartais ir mes galime padaryti klaidų, mes žmonės ir mes klystame. Tokios galimai pasitaikiusios klaidos tikrai nėra tyčinės. Jei pamatysite tai, kas ne visai teisinga, mes būtume dėkingi, jei susisiektumėte el.paštu info@linooworld.com ir mus informuotumėte. Mes padarysime viską, kad tai būtų kuo greičiau ištaisyta.

Retkarčiais galime tikslinti ir koreguoti šias taisykles ir nuostatas, tad prašome jas reguliariai perskaityti.

Intelektinė nuosavybė

Visos teisės, įskaitant autorių teises į šią svetainę ir mūsų gaminius, priklauso linoo. Bet koks šios svetainės ar jos turinio naudojimas, išskyrus jūsų asmeniniam, nekomerciniam naudojimui, yra draudžiamas be mūsų leidimo. Jūs negalite šios svetainės turinio modifikuoti, naikinti, platinti ar plagijuoti.

Mūsų svetainėje rodomi prekių ženklai, logotipai yra registruoti ir apsaugoti galiojančiais prekių ženklų įstatymais. Mes visiškai pasiliekame visas intelektinės nuosavybės teises. Išskyrus naršymą mūsų svetainėje ir prekių užsisakymą, jūs negalite naudoti, dauginti, kopijuoti, parduoti, perparduoti, sublicencijuoti, pasiekti, modifikuoti ar kitaip naudoti mūsų intelektinę nuosavybę be mūsų išankstinio sutikimas.

Įstatymai ir Jurisdikcija

Šios sąlygos ir nuostatos yra reglamentuotos vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymais. Tikimės, kad aprėpėme viską, ką jums reikia žinoti ir atsakėme į visus klausimus. Tačiau jeigu visgi kyla papildomų klausimų visada galite susisiekti su mumis el.paštu info@linooworld.com ir mes pažadame suteikti visus atsakymus.

Smagaus apsipirkimo :))